logotyp

O nás - MŠ VE STÍNU

O MŠ Ve Stínu

Naší mateřskou školu můžete najít v Praze 10 - Strašnicích, ve vilové čtvrti, v blízkosti základní školy Hostýnská, 10 minut chůze od metra Strašnická, na adrese: Ve Stínu 2103/10. Škola je v nádherné, rozlehlé zahradě, která umožňuje dětem bezpečný pohyb v letním i zimním období, se spoustou herních dřevěných prvků, pružinových houpaček a prolézacích prvků. Zahradní altán je využíván nejen ke vzdělávání, ale i  na svačiny a hry dětí.

Starší patrová budova je čtyřtřídní - v přízemí budovy jsou třídy Beruška a Sluníčko, v prvním patře Ježek a Medvídci a v suterénu budovy je kuchyň, provozní místnosti, ředitelna a byt školnice. Škola prošla v roce 2010 celkovou rekonstukcí - zateplení, výměna oken, zasklení teras a vnitřní přestavby. Každá třída má svoji samostatnou dětskou šatnu, která je přístupná z terasy. Součástí každé třídy je umývárna, dětské WC, šatna učitelek a kuchyňka (přípravna jídel) pro výdej stravy. Škola má svoji kuchyň, kde se připrauje strava pro děti - dopolední a odpolední svačiny a oběd, včetně celodenního pitného režimu. Jídelníček na každý týden je vyvěšen v šatnách všech tříd i na webových stránkách. V 1.patře budovy je umístěn i výtvarný ateliér pro děti. V plánu máme vybudovat v suterénu keramickou dílnu pro naše děti. Do 1.patra je příchod po schodištích po stranách budovy.

 

Třídy

Ve škole pracuje 7 plně kvalifikovaných učitelek, jeden pan učitel a ředitelka školy v celkem 4 třídách. V přízemí budovy je třída Beruška (smíšená třída - mladší děti ve věku 3 - 4 roků) a třída Sluníčko (smíšená třída - mladší děti ve věku 3 - 4 roků). V patře budovy je třída Ježek (třída smíšená - starší děti ve věku 5-7 let, včetně dětí s povinným předškolním vzděláváním a dětí s OPŠD) a třída Medvědi (smíšená třída - starší děti ve věku 5 - 7 let, včetně dětí s povinným předškolním vzděláváním a dětí s OPŠD). Ve třídách také probíhá inkluzivní vzdělávání dětí se speciálními vzdělávacími potřebami. Na podporu těchto dětí v naší škole pracují i asistenti pedagoga a školní asistentka, které jsou velmi nápomocné všem pedagogům.

Kde najdete fotografie

Fotografie jsou ukládány na Rajče.

STÁVKA 27. 11. 2023

ZAMĚSTNANCI MATEŘSKÉ ŠKOLY VE STÍNU PODPORUJÍ STÁVKU KONANOU 27. 11. 2023 A PŘIPOJUJÍ SE K ÚSILÍ O VĚTŠÍ PŘÍSUN PENĚZ DO ŠKOLSTVÍ NA PŘÍŠTÍ ROK A TO HLAVNĚ PRO NEPEDAGOGICKÉ PRACOVNÍKY.

(Plat nepedagogického pracovníka se pohybuje v rozmezí 18 780 – 23 510 Kč hrubého při plném úvazku)

PROVOZ ŠKOLY ZACHOVÁME, ALE VYHLAŠUJEME TENTO DEN JAKO „HRACÍ“.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PODPORU.

Zaměstnanci MŠ Ve Stínu

RYCHLÝ KONTAKT

MŠ Ve Stínu

Bc. Marie Pavlíková
Mateřská škola, Praha 10,
Ve Stínu 2103/10,
příspěvková organizace

Ve Stínu 2103/10
Praha - Strašnice
100 00
Datová schránka: 6fhkxmw
Telefon 1: +420 274 770 140
SMS omluvenky: 724 586 840
IČO: 70924341
E-mail: reditelka@msvestinu.cz
hospodarka@msvestinu.cz
číslo účtu: 29 22 64 349/0800

Aktuality

MASOPUST

clanek
V týdnu od 19. do 23.2. máme v mateřské škole MASOPUST.  V pondělí se seznámíme s oslavami Masopustu a co to vlastně je, formou zábavné stezky. Přijde...

PÁTÝ PROJEKTOVÝ DEN

V pondělí 19.2. zahájíme karnevalový týden již pátým projektovým dnem. Tentokráte MODRÝM. Děti přijdou oblečené v modrém...

CVIČÍM, CVIČÍŠ, CVIČÍME...

Jak správně stát, sedět v lavici, chodit nebo běhat se předškolácí dozví v úterý 6. 2. dopoledne. 

Školní rok 2023/2024

Obsazení tříd

Vážení rodiče,v novém školním roce zůstávají třídy smíšené jen rozdělené na mladší a starší. 

Platby školného a stravného - změna

POZOR ZMĚNA!

Co bude Vaše dítě potřebovat při nástupu do školky?

-       Do šatny: pytel na r...
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Domů MŠ Ve Stínu
Beruška
Ježek
Medvědi
Sluníčko
Domů

Created by © 2017 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign